Reklama

Reklama

Podkarpackie: 53-latek zginął w pożarze domu

53-letni mężczyzna zginął w pożarze domu jednorodzinnego w Tarnawcu (pow. leżajski) na Podkarpaciu. Pięć osób zdołało się uratować. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną pożaru.

Jak poinformował w niedzielę rzecznik prasowy podkarpackiej straży pożarnej brygadier Marcin Betleja, "strażacy informacje o pożarze otrzymali po godzinie pierwszej w nocy". - Na miejsce natychmiast zostało zadysponowane siedem zastępów straży pożarnej - dodał.

Rzecznik powiedział, że "w momencie wybuchu pożaru w domu przebywało jeszcze pięć osób, które wydostały się przed przyjazdem strażaków". Żadnej z tych osób nic się nie stało.

Strażacy weszli do domu

- Po częściowym przygaszeniu ognia strażacy weszli do domu, w którym został 53-latek. Niestety nie udało się uratować mu życia - mówił Betleja.

Reklama

Przyczyna pojawienia się ognia nie jest znana.

Od początku września na Podkarpaciu - przypomniał Betleja - strażacy wyjeżdżali do 81 pożarów w domach i w mieszkaniach. Zginęła w nich jedna osoba, a trzy z objawami zatrucia dymami pożarowymi lub poparzeniami trafiły do szpitala.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama