Reklama

Reklama

Podkarpacie: Wybuch pieca w domu jednorodzinnym. Nie żyje 64-latek

64-letni mężczyzna, mieszkaniec Glinika (Podkarpackie), zginął prawdopodobnie na skutek eksplozji pieca CO w domu jednorodzinnym - poinformował w poniedziałek (7 grudnia) rzecznik podkarpackich strażaków bryg. Marcin Betleja.

Reklama

Do zdarzenia doszło w niedzielę wczesnym popołudniem w miejscowości Glinik, niedaleko Ropczyc. Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej.

Reklama

- W tym czasie w domu przebywało jeszcze pięć innych osób. Na szczęście nic im się nie stało. Nie doszło też do pożaru oraz do naruszenia konstrukcji domu - zapewnił bryg. Betleja.

Przyczyny wybuchu zostaną wyjaśnione.

Rzecznik przypomniał jednocześnie, że rozpoczął się sezon grzewczy i zaapelował o sprawdzanie urządzeń, którymi ogrzewamy mieszkania i domy.

- Sprawdźmy kominy, wezwijmy kominiarza, aby przeczyścił przewody kominowe, sprawdźmy także przewody wentylacyjne, abyśmy byli bezpieczni - zaapelował.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama