Reklama

Reklama

Podejrzany o zgwałcenie sześciolatki w rękach policji

Policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzanego o zgwałcenie sześcioletniej dziewczynki. Mężczyzna podczas przesłuchania częściowo przyznał się do winy. Podejrzany trafił do aresztu tymczasowego na trzy miesiące.

Sprawę prowadzi policja w Jaśle pod nadzorem tamtejszej prokuratury rejonowej. Oficer prasowy jasielskiej policji kom. Piotr Wojtunik przekazał, że do zdarzenia doszło w miniony piątek na obiekcie sportowym w miejscowości Osiek Jasielski koło Jasła.

Policję zawiadomiła rodzina pokrzywdzonej dziewczynki. Podejrzewanego jeszcze wówczas o popełnienie tego czynu 31-letniego mężczyznę, mieszkańca tej samej gminy, zatrzymano niedługo później.

Podejrzany o zgwałcenie dziecka. Grozi mu więzienie

Jak poinformowała prokurator rejonowy w Jaśle Grażyna Krzyżanowska, w niedzielę mężczyzna usłyszał zarzut zgwałcenia sześcioletniej dziewczynki. Jak dodała, jest to zbrodnia, za którą grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż trzy lata.

Reklama

Mężczyzna w czasie przesłuchania częściowo przyznał się do zarzucanego mu czynu. Jednak ze względu na charakter sprawy prokuratura nie udziela więcej informacji.

Podejrzany na wniosek prokuratury, decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy