Niedźwiedź w Domaradzu. Wójt apeluje do mieszkańców

Duży brunatny niedźwiedź na leśnym zboczu, częściowo zasłonięty krzewem, otoczony drzewami i jesiennymi liśćmi
Niedźwiedź w gminie Domaradz. Zdjęcie ilustracyjne123RF/PICSEL

W skrócie

  • Na terenie gminy Domaradz (woj. podkarpackie) zaobserwowano niedźwiedzia.
  • Władze gminy apelują do mieszkańców o zachowanie ostrożności i unikanie kontaktu z niedźwiedziem.
  • Informacje o zwierzęciu przekazano do Centrum Zarządzania Kryzysowego i Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Domaradz. Na terenie gminy pojawił się niedźwiedź

Zobacz również:

"Federalnie rzecz biorąc": Czy amerykańscy żołnierze wyjadą z Niemiec?INTERIA.PL