Reklama

Reklama

Nie żyje mężczyzna poparzony w centrum Rzeszowa. To 56-letni bezdomny

Jak donosi portal nowiny24.pl, nie żyje mężczyzna, który w sobotę płonął w centrum Rzeszowa. Z ustaleń policji wynika, że był to 56-letni bezdomny. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

W sobotę 24 lipca po godz. 21 nieumundurowany patrol z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie zauważył ogień w okolicy zabytkowego drzewa, platana, przy ul. Zamkowej. Policjanci, którzy natychmiast ruszyli w kierunku ognia z gaśnicami, zauważyli, że w płomieniach znajduje się człowiek. Służby medyczne zabrały go do szpitala. 

Reklama

Jak informuje portal nowiny24.pl, życia mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł on następnego dnia, w niedzielę nad ranem - czytamy.

Policja zajmuje się wyjaśnianiem przyczyn tragedii. 56-letni bezdomny mógł sam się podpalić, mógł być to nieszczęśliwy wypadek lub w zdarzenie zamieszane były osoby trzecie.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje