Reklama

Reklama

Małgosia zostanie księżniczką!

Podopieczni fundacji "Mam Marzenie" mają miliony marzeń. Rafał z Nienadówki chciałby się spotkać z Robertem Kubicą, Gracjan z Dydni z Mariuszem Pudzianowskim, a Marzena z Orzechowców zagrać w serialu "Pierwsza miłość". Tymczasem już w najbliższy poniedziałek spełni się marzenie 5-letniej Małgosi z Tarnowca, która zostanie księżniczką na zamku w Krasiczynie.

Działająca od kilku lat fundacja Mam Marzenie zdążyła już spełnić 1585 marzeń w całej Polsce, na Podkarpaciu 25. W poczekalni w naszym regionie czeka jeszcze 13 życzeń. Wolontariusze fundacji nie spoczną, póki nie uda im się ich zrealizować.

Reklama

Małgosia zatańczy na balu

W najbliższy poniedziałek, 30 czerwca spełni się marzenie pięcioletniej Małgosi z Tarnowca. Dziewczynka miała wiele życzeń (laptop, bycie tancerką, jazda na kucyku), ale ostatecznie wymyśliła sobie, że chce zostać księżniczką. Chociaż na chwilę. Dziewczyna narysowała nawet scenariusz tego wyjątkowego dnia. - Będzie wiele niespodzianek, m.in. prawdziwy bal - mówi Agnieszka Tylutka z Fundacji Mam Marzenie.

Szczegółów nie zdradzimy

Szczegóły imprezy, która odbędzie się na Zamku w Krasiczynie, znamy, ale nie zdradzamy, by nie psuć niespodzianki Małgosi i jej bliskim. Możemy jedynie powiedzieć, że dziewczynka znajdzie się w prawdziwej bajce...

Katarzyna Drążek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne