Reklama

Reklama

​Jasło: Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 71-letniej kobiety

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 71-letniej kobiety. Jej zwłoki znaleziono w piątek w jednym z domów w Osobnicy koło Jasła (Podkarpackie). Jak przekazał w sobotę oficer prasowy jasielskiej policji komisarz Piotr Wojtunik, w związku ze zdarzeniem zatrzymano 45-letniego syna kobiety. - Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza - dodał.

W piątek po godz. 19, dyżurny komendy powiatowej policji w Jaśle, został poinformowany przez centrum powiadamiania ratunkowego o znalezieniu ciała kobiety w domu jednorodzinnym. - Interweniujący policjanci potwierdzili to zgłoszenie. W jednym z domów w miejscowości Osobnica ujawnili ciało 71-letniej kobiety - zauważył oficer prasowy.

Policja zatrzymała syna kobiety

W związku z tym zdarzeniem - wyjaśnił Wojtunik - "mundurowi zatrzymali obecnego na miejscu 45-letniego syna kobiety". - Mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy. Aktualnie przebywa w policyjnym areszcie - powiedział.

Reklama

ZOBACZ: Kto zabił Mariolę i jej 2-letnią córkę Klaudię?

Wojtunik podkreślił, że "policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, pod nadzorem prokuratora wraz z biegłym lekarzem sądowym, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowego przebiegu zdarzenia".

Jak zaznaczył, "decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone celem wykonania autopsji".


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy