Reklama

Reklama

Jarosław: 11-letni chłopiec wszedł pod koła samochodu dostawczego. Nie przeżył

11-latek przeszedł przez drzwi w ekranie dźwiękochłonnym na obwodnicy Jarosławia (Podkarpackie). Chłopiec wszedł na jezdnię, wprost pod koła jadącego samochodu dostawczego. Dziecko z ciężkimi obrażeniami trafiło do szpitala. Nie przeżyło. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Jak podaje w środę (12 sierpnia) na stronie internetowej podkarpacka policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że 11-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego przeszedł przez niezamknięte drzwi w ekranie dźwiękochłonnym i wszedł na jezdnię, wprost przed jadącego w kierunku Przeworska volkswagena transportera.

"Kierowcy nie udało się uniknąć potrącenia dziecka. Chłopiec z poważnymi obrażeniami został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Rzeszowie. Niestety życia 11-letniego chłopca nie udało się uratować" - podała policja.

Reklama

Badanie wykazało, że 39-letni kierowca dostawczego volkswagena był trzeźwy.


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama