Reklama

Reklama

Euro 2008: ławka rezerwowych z Krosna

Mimo że nasi piłkarze wrócili już z Euro 2008, polski akcent ciągle tam jest - ławka rezerwowych z luksusowych, biurowych foteli. Takie nietypowe wyposażenie przygotowała na tę imprezę Grupa Nowy Styl.

Polskie fotele wyprodukowane przez Grupę Nowy Styl znajdują się na stadionie w Neuchatel (Szwajcaria), na którym przed swoimi meczami trenowała reprezentacja Portugalii. Nie są to siedziska stadionowe ani krzesła konferencyjne, lecz luksusowe fotele biurowe "Sonata" przerobione na? ławkę rezerwowych i miejsce dla trenera.

Reklama

- Klient dostarczył do Nowego Stylu materiał na zagłówki z wyszytym logo i dokładnie określił wymagania dotyczące jakości przeszycia i tapicerowania. W naszych zakładach powstało 40 sztuk takich foteli - informuje Krzysztof Duliński, rzecznik prasowy Grupy Nowy Styl. Stelaż i montaż na stadionie wykonał zamawiający.

Po Igrzyskach Olimpijskich Ateny 2004 i Mundialu 2006 w Niemczech, Euro 2008 to kolejna, wielka impreza sportowa, na której są obecne wyroby Grupy Nowy Styl.

Z pewnością też nie ostatnia. - Czekamy na ostateczne potwierdzenie kontraktu na wykonanie ponad 50 tys. sztuk siedzisk stadionowych na obiekt, na którym odbędą się mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2010 r. w Republice Południowej Afryki - wyjaśnia Krzysztof Duliński.

Na potrzeby realizacji tego kontraktu powstała spółka Nowy Styl Seating South Africa, która ubiega się także o realizację zamówień na dwa inne stadiony w RPA, powstające w związku z mistrzostwami w 2010 roku.

- Jesteśmy przekonani, że doświadczenia zdobyte przy dotychczasowych zamówieniach, kontraktach do RPA będą bardzo ważnymi referencjami, gdy będziemy się ubiegali o zamówienia na wyposażenie polskich i ukraińskich stadionów na Euro 2012 - dodaje rzecznik.

an

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje