Reklama

Reklama

Ciężarówka wjechała do rowu. Policja bada okoliczności wypadku

- Kierowca samochodu ciężarowego z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust - poinformowali funkcjonariusze z podkarpackiej policji. Do zdarzenia doszło w Nowym Żmigrodzie. Kierujący, obywatel Rumunii, z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

W niedzielę, około godziny 21, na ulicy Dukielskiej w Nowym Żmigrodzie doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał 51-letni obywatel Rumunii. Policjanci o zdarzeniu poinformowali w poniedziałek. 

Wypadek w Nowym Żmigrodzie

- Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarowym iveco jadąc ulicą Dukielską w kierunku Dukli, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni, a następnie do przydrożnego rowu zatrzymując się na betonowym przepuście - podała policja. 

Poszkodowany 51-letni obywatel Rumunii z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do jasielskiego szpitala, gdzie pozostaje pod opieką lekarzy.

Reklama

Policjanci ustalili świadków zdarzenia, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie.  

Reklama

Reklama

Reklama