Reklama

Reklama

Bójka po otwarciu inwestycji. Radny stracił fragment ucha

W miejscowości Hadle Szklarskie (woj. podkarpackie) doszło do bójki pomiędzy biznesmenem a radnym. Uczestnicy zdarzenia wcześniej brali udział w otwarciu nowego obiektu sportowo-rekreacyjnego. W czasie bójki 41-latek odgryzł 39-letniemu radnemu kawałek ucha. Trwa dochodzenie w tej sprawie.

Po oficjalnym otwarciu obiektu w Hadlach Szklarskich, które miało miejsce 17 grudnia, urzędnicy oraz przedstawiciele firm odpowiedzialnych za wykonanie projektu spotkali się w restauracji, gdzie świętowali zakończenie inwestycji. Gmina podaje, że koszt powstania obiektu to 18 mln złJak relacjonuje portal echodnia.eu, w trakcie spotkania, przed restauracją, doszło do kłótni między 41-letnim biznesmenem Maciejem Ch. i 39-radnym gminy Jawornik Polski Adamem H. 

Bójka po otwarciu inwestycji. Odgryzł ucho radnemu

Wymiana zdań szybko przerodziła się w bójkę. 41-latek odgryzł radnemu kawałek ucha. Na miejsce została wezwana policja. 

"Niestety w momencie gdy trwało spotkanie, na zewnątrz budynku doszło do zdarzenia w którym ucierpiał jeden z radnych. Poszkodowanemu udzielono natychmiastowej pomocy i wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję, która wyjaśnia tę sprawę" - informuje w mediach społecznościowych gmina Jawornik Polski.

Reklama

- 39-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Drugi z mężczyzn, 41-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, oddalił się przed przyjazdem policji. Został przesłuchany w tej sprawie następnego dnia przez policję w Rzeszowie - informowała w rozmowie z portalem echodnia.eu Justyna Urban z przeworskiej policji.

Po przyjeździe policji okazało się, że 39-latek był pod wpływem alkoholu. Lekarzom udało się przyszyć odgryziony kawałek ucha. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przeworsku. 

Reklama

Reklama

Reklama