Reklama

Reklama

Wypadek autobusu. Wśród poszkodowanych dzieci

17 osób, w tym 11 dzieci odniosło niewielkie obrażenia w wypadku autobusu na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Zimna Wódka (Opolskie) - poinformował rzecznik prasowy PSP bryg. Karol Kierzkowski. Nikt nie trafił do szpitala.

W czwartek ok. godz. 9:15 strzeleckie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na 276 kilometrze autostrady A4 między węzłami Kędzierzyn-Koźle i Strzelce Opolskie

Zablokowana jest jezdnia w kierunku Katowic. Na miejsce zdarzenia przybyły jednostki straży pożarnej z JRG Strzelce Opolskie oraz okoliczne jednostki OSP, w sumie działa tam 35 strażaków, a także policja, karetki pogotowia i helikopter LPR-u.

Jak poinformował dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Opolu, nikt nie został ranny, dzieci mają potłuczenia. Zablokowana jest jezdnia w kierunku Katowic. 

Reklama

Z kolei wcześniej portal ratownictwoopolskie.pl informował o kilkunastu rannych. 

Kolejny wypadek autobusu z dziećmi

W środę w powiecie chełmskim doszło do zderzenia ciężarówki z autobusem przewożącym dzieci. 

W wypadku ciężko ranny został jeden z kierowców. - Łącznie 22 osoby zostały przewiezione do szpitala, w większości na badania. Najpoważniej ranny jest kierowca autokaru - przekazała kom. Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy