Reklama

Reklama

Triathlonowy Puchar Europy już za nami

Tegoroczny, trzeci już triathlonowy Puchar Europy organizowany w Kędzierzynie-Koźlu przeszedł do historii. Po raz kolejny miasto udowodniło, że potrafi przygotować w pełni profesjonalne, międzynarodowe zawody.

Zdaniem działaczy sportowych, zawodników i samych kibiców impreza zakończyła się organizacyjnym sukcesem, co niewątpliwie jest powodem do satysfakcji. Organizatorzy liczą na to, że już niebawem w mieście zagości Puchar Świata. Byłaby to wielka nobilitacja nie tylko dla Kędzierzyna-Koźla, Opolszczyzny, ale i dla Polski. Pozostało tylko czekać na decyzję Światowej Federacji Triathlonu.

Reklama

To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia i ciężkiej pracy kilkudziesięciu, a może nawet setek czasami zupełnie anonimowych osób.

Korzystając z okazji, organizatorzy chcieliby serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że zakończony właśnie Puchar Europy w Triathlonie był tak udany. Podziękowania kierowane są do sponsorów za wsparcie finansowe, właściwych instytucji, służb mundurowych, wodniaków i wolontariuszy za zapewnienie porządku i bezpieczeństwa na całej trasie zawodów.

Bez nich tej imprezy by nie było!

Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony miasta Kędzierzyn-Koźle.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy