Reklama

Reklama

Szybowice: Straty po pożarze liczone w milionach

Na dwa miliony złotych oszacowano wstępnie straty po pożarze tartaku w Szybowicach na Opolszczyźnie. Ogień wybuchł w sobotnie popołudnie, ale strażacy wciąż są na miejscu. Jak donosi reporterka RMF FM Anna Kropaczek, trzy zastępy strażaków dogaszają ogień i przeszukują pogorzelisko.

Pożar wybuchł w suszarni, ale rozprzestrzenił się na magazyn i budynek mieszkalny. Paliło się także około hektara zboża.

Z ogniem walczyło około 100 strażaków. Akcję prowadzono również z powietrza: na miejsce wezwany został samolot gaśniczy Lasów Państwowych.

Przyczyny wybuchu pożaru ustala policja.

Anna Kropaczek

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama