Reklama

Reklama

Sport, historia i duuuużo muzyki

Zarówno Pucharowi Europy w Triatlonie, który 7 września rozegrany zostanie w Kędzierzynie-Koźlu, jak i II Dniom Twierdzy Koźle (20-21 września), towarzyszyć będą interesujące wydarzenia kulturalne.

W najbliższą niedzielę po zmaganiach traiathlonistów, na kozielskim rynku rozpoczną się występy artystyczne w ramach "Pożegnania Lata".

Reklama

Oto szczegółowy program imprezy:

- godz. 1630 - pokazy taneczne - zespół "SPIN"

- godz. 1700 - Młodzieżowa Orkiestra Dęta ZSŻŚ

- godz. 1800 - Kuba Kęsy z zespołem "News", zespół "Chilli

- godz. 1930 - koncert "In-Grid"

- godz. 2100 - koncert "De Mono"

Z kolei II Dni Twierdzy Koźle, to nie tylko rekonstrukcja walk sprzed dwustu lat, która rozpocznie się w sobotę 20 września około godz. 15.15, ale także liczne koncerty, które zaplanowano zaraz po widowiskowej bitwie. W parku obok kozielskiego domu kultury zaprezentują się tego dnia: Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej, a także zespoły "Żywiołak" i "Redlin".

Ciekawie zapowiada się też niedziela 21 września. Pomiędzy godziną 15.00, a 19.00 wystąpią zespoły "Blues jak Cobra" i rosyjska grupa "Bum", która wylansowała popularny przebój "Kanikuły". Natomiast na godzinę 19.00 zaplanowano występ gwiazdy wieczoru, czyli zespołu "Feel", którego z pewnością reklamować nie trzeba. Zakończenie koncertu w kozielskim parku nastąpi około godz. 21.00.

Andrzej Kopacki - asystent prezydenta Kędzierzyna-Koźla

Wiadomość pochodzi ze strony oficjalnej Kędzierzyna - Koźle.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama