Reklama

Reklama

RMF24: Obława w Nysie. Znamy okoliczności

W szpitalu w Nysie na Opolszczyźnie przebywa osoba, która może mieć związek z nocnymi wydarzeniami w tym mieście. Po godzinie 23:00 tamtejsza policja zarządziła blokadę dróg po tym, jak jeden z legitymowanych mężczyzn próbował przejechać policjanta. Informacja o tym zdarzeniu dotarła na Gorącą Linię RMF FM.

Około godziny 23:00 na jednej z ulic Nysy policjanci legitymowali grupę osób. W pewnym momencie jedna z nich wsiadła do stojącego obok samochodu i próbowała przejechać interweniującego policjanta.

Reklama

Wtedy funkcjonariusz oddał strzały w kierunku samochodu.

- Kierowca uciekł, a policjanci powiadomili o wszystkim dyżurnego, który zarządził blokadę dróg wyjazdowych z miasta. Informacja o tym, że policjanci z Nysy poszukują  audi i osoby nim kierującej, dostały wszystkie jednostki policji - relacjonował nocne wydarzenia komisarz Hubert Adamek z opolskiej policji.

Adamek ujawnił także, że około 1:30 w nocy policja dostała informację, że osoba, która może mieć związek z tą sprawą, jest w szpitalu w Nysie.

Nie wiemy, czy to jest to kierowca poszukiwanego audi. - Prowadzimy czynności i wyjaśniamy okoliczności zdarzenia - dodał komisarz Adamek.

(j.)

CZYTAJ TAKŻE NA RMF24.PL

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy