Reklama

Reklama

Policjanci z Opola poszukują zaginionego 26-latka

Opolscy policjanci poszukują zaginionego Krzysztofa Marszałka z Jełowej. 26-latek ostatni raz widziany był 31 marca.

Mężczyzna jest szczupły, waży ok. 70 kg, ma 172 cm wzrostu, krótkie, proste, ciemne włosy, brązowe oczy.

W dniu zaginięcia ubrany był w szarą bluzę sportową z kapturem, kremowe bawełniane spodnie, jasne sportowe buty. Miał czarny plecak z rzeczami osobistymi.

Zaginiony ostatni raz widziany był 31 marca 2017 roku w Opolu w rejonie dworca PKP. Do tej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Krzysztofa Marszałka proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem I Policji w Opolu tel. 77 422 25 95, bądź najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.

Reklama

(mpw) 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy