Reklama

Reklama

Opolskie: Wyjaśniono przyczynę tajemniczego zasłabnięcia trzech osób

Trzy osoby, w tym dwoje nastolatków, którzy na początku czerwca zasłabli w Brzegu, byli pod wpływem amfetaminy i marihuany - wynika z badań toksykologicznych. Sprawę wyjaśnia Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Do zdarzenia doszło 7 czerwca tego roku w Brzegu. Policja otrzymała informację o nieprzytomnych nastolatkach na terenie ogródków działkowych. Ich stan był na tyle poważny, że konieczna była akcja reanimacyjna. Siedemnastoletnią dziewczynę i o dwa lata starszego mężczyznę przewieziono do szpitali śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niedaleko ogródków karetka pogotowia ratunkowego zabrała do miejscowego szpitala 30-letniego mężczyznę z objawami podobnymi do tych, jak u nastolatków.

Lekarzom ze szpitali we Wrocławiu, Sosnowcu i Brzegu udało się uratować ich życia. Teraz sprawą zatrucia zajmuje się policja.

Reklama

"Wiemy, że cała trójka była pod wpływem amfetaminy i marihuany. Wszyscy zostali już przesłuchani, jednak na tym etapie postępowania nie mogę udzielić bliższych informacji. Sprawdzamy różne wątki" - powiedziała Kaszuba. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy