Reklama

Reklama

Opolskie: Tragiczny wypadek. Zginęła ciężarna druhna OSP

26-letnia druhna Ochotniczej Straży pożarnej zginęła w wypadku samochodowym w woj. opolskim. Kobieta była w dziewiątym miesiącu ciąży.

Do wypadku doszło w niedzielę przed południem na drodze krajowej nr. 41 z Prudnika do Nysy. Auta zderzyły się czołowo na łuku drogi. Według ustaleń policji jeden z pojazdów zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost na jadący z naprzeciwka samochód.

Do szpitala trafiły dwie osoby. Jedna zginęła na miejscu, to 26-letnia kobieta. Ofiara była druhną OSP i pracowała w jednostce w Michałowicach. Kobieta była w dziewiątym miesiącu ciąży.

Swoją koleżankę pożegnali strażacy z OSP Michałowice. "Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi naszej koleżanki" - napisali na Facebooku strażacy. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama