Reklama

Reklama

Opolskie: Tragiczny wypadek. Zginęła ciężarna druhna OSP

26-letnia druhna Ochotniczej Straży pożarnej zginęła w wypadku samochodowym w woj. opolskim. Kobieta była w dziewiątym miesiącu ciąży.

Reklama

Do wypadku doszło w niedzielę przed południem na drodze krajowej nr. 41 z Prudnika do Nysy. Auta zderzyły się czołowo na łuku drogi. Według ustaleń policji jeden z pojazdów zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost na jadący z naprzeciwka samochód.

Reklama

Do szpitala trafiły dwie osoby. Jedna zginęła na miejscu, to 26-letnia kobieta. Ofiara była druhną OSP i pracowała w jednostce w Michałowicach. Kobieta była w dziewiątym miesiącu ciąży.

Swoją koleżankę pożegnali strażacy z OSP Michałowice. "Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi naszej koleżanki" - napisali na Facebooku strażacy. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama