Reklama

Reklama

Opolskie: Szczęśliwy finał poszukiwań 12-latki

Policjanci odnaleźli w lesie 12-letnią Ewę z Dobrodzienia na Opolszczyźnie. Dziewczynka trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci dostali informację o zaginięciu 12-latki we wtorek ok. godz. 5 rano. 

"Funkcjonariusze przeczesali pobliskie lasy, sprawdzili pustostany, zbiorniki wodne i tereny trudno dostępne. Skontrolowali też dworce, szpitale, drogi wylotowe i miejsca, gdzie dziewczynka mogła przebywać"- powiedziała RMF FM nadkomisarz Marzena Grzegorczyk, rzeczniczka Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu.

Jak podkreśliła, w akcji uczestniczyło blisko 100 policjantów, kilkudziesięciu strażaków i ochotnicze straże pożarne. W poszukiwania zaangażowali się też mieszkańcy Dobrodzienia, media i internauci. 

Reklama

"Dziewczynka została odnaleziona w lesie, w miejscu, gdzie samochód nie mógłby dojechać. Leżała na ziemi, była wyziębiona" - poinformowała Grzegorczyk.

12-latka trafiła do oleskiego szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy