Reklama

Reklama

Opolskie: Śmiertelne potrącił pieszego i uciekł. Sprawca zatrzymany

W niedzielę rano na dk 39 w Brzegu (Opolskie) doszło do śmiertelnego potracenia pieszego. Sprawca zbiegł z miejsca wypadku. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że za kierownicą opla siedział 32-letni mężczyzna. W chwili zatrzymania miał blisko promil alkoholu w organizmie. Pozostałe osoby podróżującej oplem także zostały zatrzymane - informuje Patrycja Kaszuba z policji w Brzegu.

Służby drogowe odblokowały drogę krajową nr 39 w Brzegu, gdzie w niedzielę rano doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że za kierownicą opla siedział 32-letni mężczyzna. W chwili zatrzymania miał blisko promil alkoholu w organizmie. Pozostałe osoby podróżującej oplem także zostały zatrzymane - informuje Patrycja Kaszuba z policji w Brzegu w rozmowie z brzeg.naszemiasto.pl

Tożsamość ofiary na razie nie jest jeszcze znana.

Lekarz stwierdził zgon

Do wypadku doszło w niedzielę nad ranem. W okolicy stacji paliw przy ulicy Chocimskiej, w ciągu drogi krajowej nr 39 z Brzegu do Namysłowa, znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził, że potrącony przez samochód nie żyje.

Reklama

Na czas pracy ekip śledczych policji, która zbierała ślady z miejsca wypadku, droga była zablokowana. Jak informuje dyżurny GDKKiA w Opolu, obecnie przywrócono już normalny ruch na tej trasie. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy