Reklama

Reklama

Opolskie: Pożar magazynu w Kluczborku

Strażakom udało się opanować pożar magazynu w Kluczborku. Dogaszanie pogorzeliska może potrwać do piątku - poinformował oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

Pożar wybuchł w magazynie mebli i towarów z Azji przy ulicy Sienkiewicza w Kluczborku. Pracownicy uciekli z budynku przed przybyciem strażaków. Nikt nie odniósł obrażeń.

Przez kilka godzin ponad trzydzieści jednostek straży pożarnej z kilku powiatów próbowało opanować ogień i zapobiec jego rozprzestrzenianiu na sąsiednie budynki. 

Pod wpływem ognia zawaliła się część dachu nad magazynem. Nie jest znana wielkość strat ani przyczyny pożaru. 

Trwa ratowanie ocalałych z ognia towarów. Dogaszanie pogorzeliska może potrwać jeszcze kilka godzin.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy