Reklama

Reklama

Opolskie: Policja ustala tożsamość mężczyzny

17 maja 2017 roku na terenie Elektrowni Wodnej w Dobrzeniu Wielkim odnaleziono zwłoki mężczyzny. Do tej pory nie udało się ustalić jego tożsamości. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu proszą o pomoc w identyfikacji zwłok.

Zwłoki mężczyzny znaleziono w Odrze na terenie Elektrowni Wodnej w Dobrzeniu Wielkim, przy ul. Jana Matejki.

Rysopis: wiek około 45 - 65 lat, wzrost około 180 - 190 cm., szczupły, twarz prostokątna, włosy średniej długości - szpakowate, zarost na twarzy - wąsy i broda.

Ubrany był w pomarańczową koszulkę, granatową bluzę z kapturem i napisem "FMX 85", czarną bluzę z kapturem zapinaną na zamek z białym napisem "NEW YORKER", niebieskie spodnie, wysokie czarne sznurowane buty.

Osoby, które mogą pomóc w identyfikacji o proszone są o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Opolu na ul. Powolnego 1. Informacje przyjmowane są także telefonicznie pod numerem 77 422 25 71 (w godz. 8.00 - 15.00) lub 997 (czynny całą dobę).

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy