Reklama

Reklama

Opolskie: Policja poszukuje dwóch zaginionych 16-latek

Vanessa Bawełek i Karolina Grudniewska ostatni raz były widziane 10 lipca 2021 roku w miejscach swojego zamieszkania. Nastolatki prawdopodobnie oddaliły się razem. Od tego czasu nie nawiązały kontaktu z opiekunami. Policja prosi o pomoc w ich odnalezieniu.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach poszukują dwóch 16-latek. Vanessa Bawełek i Karolina Grudniewska 10 lipca około godz. 11:00 opuściły swoje miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z opiekunami prawnymi.

Jak podaje policja, nastolatki prawdopodobnie oddaliły się razem. 

Ubrane na czarno

Vanessa Bawełek (na zdjęciu z lewej) ma około 150 cm wzrostu, jest szczupłą brunetką o długich i prostych włosach, ma niebieskie oczy. W dniu zaginięcia była ubrana w czarne spodnie i czarną bluzę dresową z napisem Adidas, białe buty z napisem Adidas, miała przy sobie czarny plecak z białym napisem Nike.

Karolina Grudniewska (na zdjęciu z prawej) ma około 165 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma długie, ciemne i proste włosy, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrana była w czarne leginsy i czarną koszulkę z napisem Adidas oraz białe buty z napisem Nike.

Reklama

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Vanessy i Karoliny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Głubczycach tel. 47 862 22 03 lub najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy