Reklama

Reklama

Opolskie: Eksplozja w domu jednorodzinnym. Jedna osoba nie żyje

W garażu domu jednorodzinnego w Lędzinach doszło do eksplozji - poinformował oficer dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu. Jedna osoba nie żyje. Na miejsce zdarzenia jedzie patrol saperski.

Strażaków w środę wieczorem poinformowano o wybuchu w budynku jednorodzinnym w podopolskich Lędzinach. Po przybyciu na miejsce ratownicy zastali wyrwane siłą eksplozji drzwi garażu. W środku był martwy człowiek.

"W tej chwili możemy powiedzieć, że nie był to wybuch gazu. Na miejscu jest prokurator i ekipa policyjna, która ustala okoliczności i przyczyny eksplozji" - powiedział dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

Jak się dowiedziała PAP, na miejsce wezwano patrol saperski, który ma sprawdzić miejsce zdarzenia.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy