Reklama

Reklama

Opolskie: 61-latek miał zgwałcić wnuczkę i nagrać to telefonem

Prokuratura Rejonowa w Kędzierzynie-Koźlu skierowała do Sądu Okręgowego w Opolu akt oskarżenia przeciwko 61-letniemu Ewaldowi G., któremu zarzucono zgwałcenie swojej małoletniej wnuczki.

Jak poinformował we wtorek, 1 września, prokurator Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu, do sądu został wysłany akt oskarżenia przeciwko 61-letniemu Ewaldowi G., któremu zarzucono zgwałcenie własnej wnuczki.

W chwili popełnienia przestępstwa pokrzywdzona miała mniej niż 15 lat.

"Do zdarzeń objętych aktem oskarżenia doszło w jednej z miejscowości powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego w okresie od grudnia 2018 do grudnia 2019 roku. Według ustaleń śledczych oskarżony zgwałcił swoją małoletnią wnuczkę. Czyn ten nagrał przy pomocy telefonu komórkowego. Decyzją sądu przebywa w areszcie tymczasowym. Za zbrodnię, o którą jest oskarżony, mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności" - powiedział prokurator Bar.

Reklama

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy