Reklama

Reklama

Opole: Zapalił się pojazd elektryczny. Problemy z ugaszeniem

W czwartek nad ranem (11 czerwca) doszło do pożaru trójkołowego pojazdu elektrycznego zaparkowanego na jednej z ulic Opola. Poważnym uszkodzeniom uległy dwa inne, stojące obok samochody - poinformował dyżurny z komendy wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej.

Do pożaru doszło około północy, w nocy ze środy z czwartek. Strażaków poinformowano o palącym się samochodzie zaparkowanym przy ulicy Orzechowej w Opolu. Na miejscu okazało się, że płonie trójkołowy pojazd elektryczny.

Problemem okazało się ugaszenie instalacji pojazdu. Jak wyjaśnia dyżurny z komendy wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, jeszcze godzinę po zgaszeniu ognia, akumulatory pojazdu wytwarzały temperaturę, od której ponownie pojawiały się płomienie.

Uszkodzeniu uległy dwa stojące obok trójkołowca samochody osobowe. Wstępnie straty oszacowano na kilkadziesiąt tysięcy złotych. 

Reklama

Przyczyny pożaru będzie wyjaśniać policja. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy