Reklama

Reklama

Opole: Pożar w 10-piętrowym bloku. Znaleziono zwęglone szczątki trzech osób

W czwartek wieczorem w bloku przy ulicy Batalionu Zośka w Opolu doszło do pożaru w jednym z mieszkań. Jak dowiedziała się Interia, ewakuowano 40 osób. Przybyli na miejsce strażacy znaleźli szczątki trzech osób.

W czwartek, krótko przed godziną 19, strażacy otrzymali informację o pożarze w bloku przy ulicy Batalionu Zośka w Opolu. Jak się okazało, paliło się mieszkanie na czwartym piętrze w 10-piętrowym budynku.

Przy samym wejściu do mieszkania ratownicy natknęli się na pierwsze zwłoki - powiedział oficer dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

Po ugaszeniu ognia, podczas przeszukania lokalu znaleziono zwęglone szczątki kolejnych dwóch osób. Ze względu na ich stan obecnie nie można określić personaliów, ani wieku ofiar pożaru, którego przyczyny będzie wyjaśniała policja.

Reklama

Strażacy ewakuowali 40 osób - poinformował Interię asp. mgr inż. Łukasz Nowak, oficer prasowy Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. W akcji brało udział 10 zastępów straży pożarnej. Działania gaśnicze są już zakończone, strażacy na miejscu pomagają policjantom w czynnościach.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje