Reklama

Reklama

Opole: 40-latek zatrzymany za próbę gwałtu w sklepie

Policja zatrzymała 40-latka podejrzanego o napaść i usiłowanie gwałtu na pracownicy sklepu w centrum Opola - poinformowało biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów w centrum Opola. W godzinach porannych do placówki wszedł mężczyzna, który zaatakował pracującą tam kobietę. Ofiara napaści zaczęła się bronić. Krzyki zaalarmowały przechodniów, którzy wezwali policję.

Zdecydowana obrona ekspedientki spłoszyła napastnika, który uciekł ze sklepu. Policjanci, na podstawie rysopisu, natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Został zatrzymany w ciągu kilkunastu minut od zdarzenia. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec woj. świętokrzyskiego.

Po zatrzymaniu policyjny alkomat wykazał, że mężczyzna ma w organizmie blisko dwa promile alkoholu. Przedstawiono mu zarzut usiłowania doprowadzenia przemocą do obcowania płciowego. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy