Reklama

Reklama

Kobieta wjechała w rowerzystów. Jedna osoba zginęła, druga w stanie ciężkim

Przyczyną śmiertelnego wypadku na drodze powiatowej w Pogorzeli koło Brzegu była nieostrożna jazda prowadzącej auto 23-latki - wynika ze wstępnych ustaleń policji. 81-latka zginęła na miejscu, a jej mąż w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Kierująca samochodem była trzeźwa.

Do zdarzenia doszło w środę na lokalnej drodze powiatowej w Michałowie koło Brzegu. Według wstępnych ustaleń policji, kierująca osobowym volkswagenem 23-latka nie zachowała należytej ostrożności i na zapanowała nad pojazdem łuku drogi. W efekcie czego wjechała w prawidłowo jadących rowerzystów.

- Rowerami jechało małżeństwo równolatków. W wyniku uderzenia 81-letnia kobieta zginęła na miejscu. Jej mąż w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Według informacji, które otrzymaliśmy od lekarzy, w tej chwili jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo - powiedział rzecznik brzeskiej policji.

Reklama

Na miejscu nadal pracuje ekipa śledcza z biegłym, który ma ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia. Jak ustalono dotąd, kierująca samochodem była trzeźwa.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy