Reklama

Reklama

Głogówek: W mieszkaniu znaleziono zwłoki mężczyzny

W sobotę (14 listopada) w jednym z mieszkań w Głogówku (woj. opolskie) znaleziono zwłoki 63-letniego mężczyzny. Jak poinformował Przemysław Kędzior z policji w Opolu, w związku ze sprawą zatrzymano mężczyznę, który zostanie przesłuchany po wytrzeźwieniu.

W sobotę rano w jednym z mieszkań w Głogówku znaleziono zwłoki mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji jest to obywatel jednego z państw zza wschodniej granicy Polski.

Na miejscu pracują ekipy śledcze policji pod nadzorem prokuratora, które mają wyjaśnić okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji mógł paść ofiarą zabójstwa. 

Policja zatrzymała innego, 63-letniego mężczyznę, jednak ze względu na fakt, że jest on pijany, będzie można go przesłuchać dopiero po wytrzeźwieniu. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy