Reklama

Reklama

Brutalne morderstwo w Opolskiem. Zadał około 40 ciosów

Około czterdziestu ciosów ostrym narzędziem zadał swojej partnerce 44-letni Marek Ś. z gminy Biała w pow. prudnickim (woj. opolskie). Jak poinformował w piątek rzecznik opolskiej prokuratury okręgowej Stanisław Bar, mężczyźnie przedstawiono dzisiaj zarzut zabójstwa.

Do zdarzenia doszło w czwartek w gminie Biała pod Prudnikiem. Policję zawiadomili przechodnie, którzy widzieli zakrwawionego i zataczającego się mężczyznę.

Według wstępnych ustaleń, zatrzymany przez funkcjonariuszy Marek Ś. zabił swoją partnerkę, zadając jej kilkadziesiąt ciosów w szyję, klatkę piersiową i nogi.

W piątek mężczyźnie przedstawiono zarzut zabójstwa. Marek Ś., który był już w przeszłości karany za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu, przyznał się do winy. Jak wyjaśniał, powodem były nieporozumienia między partnerami.

Reklama

Prokuratura skierowała do sądu wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego aresztu tymczasowego. Za zarzucane mu czyny grozi dożywotnie więzienie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy