Reklama

Reklama

Robert Walenciak

 • Robert Walenciak

  Męczeństwo Jacka Kurskiego

  Poniedziałek, 9 marca (10:29)

  No to jest pierwsza wyrwa w murze. W pisowskim murze. Tą wyrwą jest dymisja prezesa TVP Jacka Kurskiego. Skąd się wzięła?

 • Robert Walenciak

  ​Oddaj życie za ojczyznę

  Poniedziałek, 2 marca (11:00)

  Żołnierze wyklęci są ojcami naszej niepodległości - ogłosił z dumą premier Morawiecki, i to tylko pokazuje jaki ma mętlik w głowie.

 • Reklama

  Reklama

 • Robert Walenciak

  Czego służby szukały u Banasia?

  Poniedziałek, 24 lutego (09:50)

  To ściganie Mariana Banasia przez prokuraturę, przez agentów CBA, a może i innych służb, każe przypuszczać, że z naszym państwem dzieje się coś bardzo złego.

 • Robert Walenciak

  Fuck naszym wrogom i wszystkim innym też

  Poniedziałek, 17 lutego (10:22)

  Gest posłanki Lichockiej, ten fuck przekazany opozycji, po głosowaniu nad przekazaniem 2 mld zł telewizji publicznej, jest świadectwem nie tylko jej osobistego zdziczenia i braku kultury, ale także panujących w polskim życiu publicznym obyczajów.

 • Robert Walenciak

  Wybory prezydenckie - to będzie referendum

  Poniedziałek, 10 lutego (09:40)

  Już wszystko wiadomo. Wybory prezydenckie będziemy mieli 10 maja, już za trzy miesiące. Wiemy też, kto w wyborach wystartuje, wszystko jest jak na talerzu. Nie wiemy tylko, kto wygra.

 • Robert Walenciak

  ​W czyje ramiona pcha nas PiS?

  Poniedziałek, 3 lutego (09:49)

  Wielka Brytania formalnie wyszła z Unii, zwinęła sztandary, jest na swoim. Co ten ruch oznacza? Jaka będzie Unia bez Wielkiej Brytanii i jaki wpływ będzie miało to na Polskę?

 • Robert Walenciak

  Wojna o sądy i duch Lenina

  Poniedziałek, 27 stycznia (09:09)

  PiS do wojny z sądami rzucił wszystko co posiada. PiS-owskie gazety krzyczą na pierwszej stronie, że Sąd Najwyższy walczy z demokracją. Zbigniew Ziobro z kolei stwierdził, że uchwała Sądu Najwyższego jest nieważna, co samo w sobie jest bardzo interesującym i raczej niespotykanym w cywilizowanych krajach ruchem. Z kolei prezydent Duda nawołuje górników, by z sędziami zrobili porządek. "Może właśnie do was, twardych ludzi Solidarności, górników, hutników, ludzi ze Śląska, z Zagłębia, ludzi...

 • Robert Walenciak

  ​Słaba Polska zachęca Putina

  Poniedziałek, 20 stycznia (10:15)

  Polityka historyczna to przecież wciąż polityka. No i szkoda, że w tej dziedzinie, w której mieliśmy być tacy mocni, dostajemy tak potężny łomot.

 • Robert Walenciak

  Owsiak - nie dadzą mu spokoju, póki będzie grał

  Poniedziałek, 13 stycznia (08:52)

  Znów będzie rekord? Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na razie zebrała 115 milionów, ale pieniądze wciąż spływają, i pewnie będzie ich więcej niż rok temu. Hej, Owsiaku, co takiego w sobie masz?

 • Opinie

  Lewica goła i wesoła

  Wtorek, 7 stycznia (09:38)

  W morzu podsumowań roku 2019, wśród różnych opinii, dość często powtarzała się myśl - że do wygranych minionego roku trzeba zaliczyć lewicę. Że wdarła się przebojem do Sejmu, i że nadchodzi jej czas, i że teraz to ona pokaże. Że rozbije trzymający Polskę w trupim uścisku układ PO-PiS.

 • Robert Walenciak

  ​Po co Putin atakuje Polskę?

  Poniedziałek, 30 grudnia (10:16)

  Czas między Świętami a Nowym Rokiem zdominował, przynajmniej w Polsce, prezydent Putin. A to za sprawą swych wypowiedzi na temat przyczyn II wojny światowej, polityki II RP i ambasadora RP w Berlinie Józefa Lipskiego. Że wszystkiemu winien był pakt monachijski z 1938 roku. Że Polska z Hitlerem była ręka w rękę. A Lipski to "łajdak i antysemicka świnia" - wołał. To powtarzał kilkakrotnie, żeby broń Boże nikomu to nie umknęło.

 • Robert Walenciak

  Co zamierza Tusk?

  Poniedziałek, 23 grudnia (09:44)

  Co z tą opozycją? To może dziś o niej, w trzech odsłonach.

 • Robert Walenciak

  ​Wojna PiS-u z sędziami. Sezon drugi

  Poniedziałek, 16 grudnia (08:24)

  Miało być, jak zapowiadał Mateusz Morawiecki, normalnie. A wszystko wskazuje na to, że była to bujda, bo przed nami kolejna awantura. O sędziów.

 • Robert Walenciak

  PiS - to zaczyna gnić

  Poniedziałek, 9 grudnia (13:52)

  PiS - to zaczyna gnić. I to widać i czuć. Rzecz warta refleksji - partia, która rządzi Polską, miota się jak kogut z uciętą głową po podwórku.

 • Robert Walenciak

  Cała Polska

  Środa, 4 grudnia (05:00)

  ​Odnoszę wrażenie, że rożne mity, wręcz bajki, opanowały naszą przestrzeń publiczną, wiele z nich stało się już jej integralną częścią. Spróbujcie im zaprzeczyć, zobaczycie, co się stanie!

 • Robert Walenciak

  Widmo Zandberga

  Poniedziałek, 25 listopada (09:09)

  ​Widmo Zandberga krąży po Polsce. A jeżeli nawet nie po całej Polsce, to przynajmniej po salach sejmowych i kilku redakcjach.