Reklama

Reklama

Zamość: Nowe nagranie podpalacza. Policja uruchamia specjalną linię

Wciąż nie schwytano podpalacza z Zamościa. Policja publikuje nowe nagranie z monitoringu, pokazujące sprawcę w momencie podpalenia budynku sanepidu. Uruchomiono też specjalną linię telefoniczną, czynną całą dobę, pod którą można przekazać informacje na temat mężczyzny. Dla osoby, która przyczyni się do ustalenia podpalacza z Zamościa, minister zdrowia przeznaczył nagrodę w wysokości 10 tysięcy zł.

Podpalenia w Zamościu

Do pożarów w mobilnym punkcie szczepień, ustawionym na Rynku Solnym w Zamościu, a także w budynku powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej przy ulicy Peowiaków doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (1/2 sierpnia).

Zniszczone zostało wnętrze kontenera, gdzie był mobilny punkt szczepień oraz jedno z pomieszczeń w siedzibie sanepidu.

Według ustaleń policji doszło do podpaleń. Sprawca jest poszukiwany.

Zamość: Policja uruchamia specjalną linię

Komendant główny policji gen. insp. Jarosław Szymczyk zarządził powołanie specjalnej grupy operacyjno-dochodzeniowej, która zajmuje się sprawą podpalenia stacji epidemiologicznej i punktu szczepień w Zamościu. Podpalenie punktu szczepień nazwał "bulwersującym i bandyckim aktem".

Reklama

Jak podaje policja w Zamościu, pod numerem telefonu 575 688 507 przez całą dobę można przekazywać informację na temat mężczyzny.

Zobacz też: Które gminy najbliżej odporności zbiorowej? Nowe dane

Wcześniej opublikowano też nagranie z podpalenia punktu szczepień w Zamościu:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy