Reklama

Reklama

Zaginęła 14-letnia Natalia

Policja poszukuje zaginionej mieszkanki Starachowic. 14-letnia Natalia Gontarz w poniedziałek (3 czerwca) wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Nastolatka nie nawiązała też kontaktu z rodziną.

Policja opublikowała rysopis zaginionej. Natalia Gontarz ma około 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy w kolorze blond i niebiesko-szare oczy.

Dziewczyna ubrana była w bluzkę na ramiączkach koloru żółtego lub czarnego, dżinsowe spodnie koloru czarnego, miała założone trampki koloru różowego.

Jeżeli ktoś ma informację, bądź zna miejsce pobytu poszukiwanej, proszony jest o kontakt z policjantami z KPP Starachowice ul. Armii Krajowej 27 lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 41 276-03-25 lub 041 276-02-05 bądź 997.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy