Reklama

Vincent Cassel na plaży z młodą żoną

Vincent Cassel często bywa nazywany „seksownym brzydalem” i musimy przyznać, że faktycznie jest coś na rzeczy.

Urokowi aktora ulegają tysiące kobiet na całym świecie. Dość powiedzieć, że była wśród nich także Monica Bellucci, uważana przez wielu za piękność doskonałą. Seksowna Włoszka i niepokorny Francuz byli małżeństwem przez 14 lat i doczekali się dwóch córek: Devy (ur. 2004) i Léonie (ur. 2010).

Cassel nie był jednak sam zbyt długo. W 2016 roku związał się z, urodzoną w 1997 roku, modelką Tiną Kunakey. Para wzięła ślub w sierpniu 2018 roku, a kilka miesięcy później na świat przyszło ich pierwsze, wspólne dziecko.

Reklama

- Nie sądziłem, że spotka mnie jeszcze miłość. Kiedy się przytrafiła, pojawił się inny problem: Tina jest młodsza ode mnie o 30 lat, media zrobiły z tego sensację. Pisano, że przechodzę kryzys wieku średniego - mówił Cassel w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Wygląda jednak na to, że Tina i Vincent są ze sobą bardzo szczęśliwi. Ostatnio fotoreporterzy zrobili im zdjęcia na jednej z brazylijskich plaż.

Kunakey eksponowała zgrabną sylwetkę w żółto-pomarańczowym bikini i przechadzała się z mężem po promenadzie. Zakochani wypoczywali też na kocu, oddając się żywiołowej rozmowie.

Zobaczcie sami, jak prezentują się małżonkowie! Wyglądają na zakochanych?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama