Reklama

Rosyjski Batmobil: Samochód Krzyżowca w Pelerynie na sprzedaż

​Jeśli jesteś fanem Batmana, motoryzacji i przy okazji masz do wydania worek pieniędzy, z którym nie wiesz, co zrobić, to może być propozycja dla ciebie. Na jednym z rosyjskim serwisów znalazła się oferta sprzedaży pojazdu przypominającego ten należący do Człowieka Nietoperza. Cena? 55 milionów rubli czyli nieco ponad 3 miliony złotych.

Ostatnio zaroiło się od replik samochodów rodem z filmów i komiksów o Mrocznym Rycerzu, jednak ten egzemplarz wyraźnie odstaje od reszty. Wyglądem, parametrami, no i ceną. 

Pojazd wygląda całkiem poważnie i przypomina ten z kinowej trylogii stworzonej przez Christophera Nolana, który przedstawił wydarzenia z Gotham City w bardzo rzeczywisty sposób.

Rosjanie podeszli do projektu w swoim stylu, czyli z rozmachem. Batmobil ma aż cztery metry długości, 5-litrowy silnik i wyposażony jest w... karabin maszynowy, wydający realistyczne dźwięki wystrzałów.

Reklama

Poza tym ma jeszcze kuloodporne szyby, kamery termowizyjne z zoomem 255x i noktowizory - wszystko po to, żeby poczuć się jak Bruce Wayne patrolujący nocą miasto.

Jeśli cena 55 milionów rubli wydaje się wygórowana, to warto pamiętać, że poprzednia replika, stylizowana na Batmobil ze starych produkcji Tima Burtona została sprzedana za 73 miliony...


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy