Reklama

Reklama

Prezydent i premier przesyłają życzenia Czytelnikom Interii

Prezes Rady Ministrów i Prezydent RP to politycy piastujący najwyższe urzędy z punktu widzenia wszystkich Polaków. W praktyce to oni decydują o tym, jak zmieni się nasze życie. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Mateusz Morawiecki oraz Andrzej Duda przesyłają życzenia dla Czytelników Interii.

W osobistych życzeniach, które dotarły do naszej redakcji, prezydent zwraca uwagę na atmosferę towarzyszącą narodzeniu Jezusa Chrystusa. "Niech będzie to dla Państwa czas wzruszających duchowych przeżyć, a także ciepłych spotkań w rodzinnym gronie, dobrego odpoczynku i wytchnienia od codziennych wyzwań" - pisze dla Interii Andrzej Duda.

Nie obyło się także bez życzeń noworocznych: "Na nadchodzący 2020 r. życzę Państwu dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, nowych zawodowych i życiowych osiągnięć oraz spełnienia wszystkich planów i marzeń" - czytamy w piśmie nadesłanym dla naszych Czytelników wprost z Kancelarii Prezydenta RP. 

Reklama

Życzenia od premiera

"Wszystkim Czytelnikom portalu Interia.pl życzę, by Boże Narodzenie, w polskiej tradycji święta wyjątkowe, napełniło Państwa serca pokojem i radością" - napisał premier Mateusz Morawiecki.

Szef gabinetu złożył internautom także życzenia noworoczne, życząc w 2020 roku "realizacji planów i wielu sukcesów".


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy