Reklama

Reklama

Poznań: Zmarła 3-latka ugodzona nożem. Zatrzymano matkę

​3-letnia dziewczynka została ugodzona nożem w jednym z mieszkań w Poznaniu. Dziecko trafiło w ciężkim stanie do szpitala, miała głęboki uraz serca. Jak dowiedział się Polsat News, trzylatka zmarła. Do wyjaśnienia została zatrzymana 26-letnia matka dziewczynki. Sprawą zajmuje się policja.

Reklama

Jak poinformował we wtorek rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak, informację o zdarzeniu policja otrzymała przed godz. 11.

Dziecko zmarło na bloku operacyjnym

Reklama

- Otrzymaliśmy informację, że w jednym z mieszkań mogło dojść do ugodzenia dziecka nożem. Na miejsce zostały wysłane od razu nasze patrole i służby ratunkowe. Ratownicy zajęli się dzieckiem, natomiast policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia - powiedział Borowiak.

Dodał, że dziecko w stanie ciężkim zostało zabrane do szpitala. Jak dowiedział się Polsat News, dziecko zmarło na bloku operacyjnym. Dyrektor naczelny Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu dr n. med. Paweł Daszkiewicz potwierdził tę informację. - Dziewczynka miała głęboki uraz serca. Nie udało się uratować tego dziecka - powiedział.

Zatrzymano matkę dziewczynki

 Do wyjaśnienia zatrzymano 26-letnią matkę dziewczynki; kobieta w chwili zatrzymania była trzeźwa.

- Nie są znane motywy działania 26-latki. Kobieta mieszkała razem z córką oraz babcią. Do tej pory nie było żadnych zgłoszeń związanych z tą rodziną. Ani matka ani babcia nie były notowane. Najpewniej w ciągu kilku godzin kobieta zostanie przesłuchana i usłyszy zarzuty - relacjonowała reporterka Polsat News Sylwia Cybuska. 

Policja nie podaje obecnie więcej szczegółów dotyczących tej sprawy. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama