Reklama

Reklama

Pożar zabytkowych młynów w Starogardzie Gdańskim

Pożar zabytkowych młyny przy ul. Tczewskiej w Starogardzie Gdańskim. Z ogniem walczyło 14 zastępów straży pożarnej - informuje RMF FM.

Z powodu pożaru, zawaliły się dwie ściany jednego z budynków zabytkowego kompleksu. Ogień, z którym walczyło w sumie 14 zastępów straży pożarnej, udało się już opanować.

-W tej chwili trwa dogaszanie zarzewia ognia, natomiast tam jeszcze istnieje ryzyko zawalenia się kolejnej ściany - informuje Karina Stankowska - rzecznik Powiatowej Komendy Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.

Policja zamknęła ruch przy ulicy Tczewskiej ze względu na możliwość zawalenia się niektórych fragmentów konstrukcji. Taką decyzję wydał Inspektor Nadzoru Budowlanego.

Reklama

Najprawdopodobniej nikt nie został ranny. Ewakuowano pracownika elektrowni wodnej, która mieściła się w jednym z budynków kompleksu.

(dp)

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy