Reklama

Reklama

Poseł PiS skrytykował wicepremier Bieńkowską. "To paprotka"

Po wpisie posła Prawa i Sprawiedliwości na jednym z portali społecznościowych zawrzało. Stanisław Pięta nazwał Elżbietę Bieńkowską "Paprotką". Komentować sprawy jednak nie chce - podaje stacja TVN24. Głos zabrali za to jego koledzy oraz sama wicepremier. "Niemądrzy ludzie" - skwitowała.

"Macierewicz zasłużył się Polsce. Kim jest pani Bieńkowska? Co prawda jest ładniejsza od niego. Macierewicz to bohater wolnej Polski, Bieńkowska to paprotka" - napisał poseł PiS na jednym z portali społecznościowych, krytykując tym samym mianowanie Bieńkowskiej na stanowisko wicepremiera i uzasadniając jednocześnie wybór Antoniego Macierewicz na wiceszefa PiS.

Reklama

Motywy, jakimi kierował się poseł Pięta,  dokładnie nie są jasne, bo swojego autorskiego wpisu komentować nie chce. Stanowisko w sprawie zabrali za to jego koledzy z partii. - Rzeczywiście rozkwita w świetle kamer i przed mikrofonami, ale jeśli nie będzie podlewana, to szybko uschnie - argumentował poseł PiS, Tomasz Kaczmarek.

Głos w sprawie zabrała też sama Elżbieta Bieńkowska.  "Paprotką na pewno nie jestem. I jeśli ci posłowie by mnie znali, a widocznie mnie nie znają, to na pewno by tak nie powiedzieli. A jeśli mówią i mnie znają, to znaczy, że mówią to złośliwe i chcą zdyskredytować to, co robię, a to jest jeszcze bardziej głupie. Niemądrzy ludzie" - podkreśliła w rozmowie z dziennikarzami TVN24.


Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Bieńkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje