Reklama

Reklama

Nietypowa akcja policjantów. ​Pomogli kobiecie rodzącej w komisariacie

Policjanci w Mosiny pod Poznaniem wzięli udział w nietypowej akcji. Udzielili pomocy rodzącej kobiecie do czasu przyjazdu ratowników medycznych. Kobieta i jej córka trafiły do szpitala na obserwację.

W nocy z soboty na niedzielę, około trzeciej nad ranem, funkcjonariusze przyjechali do komisariatu na przerwę w patrolu. Do budynku nagle wbiegł zdenerwowany mężczyzna.

Reklama

Powiedział, że w samochodzie ma rodzącą synową. Stwierdził, że akcja porodowa się zaczęła i nie zdoła dojechać na czas do szpitala. 

Policjanci zaprowadzili ciężarną do budynku. Wezwali ratowników medycznych, a sami zajęli się kobietą. Rozłożyli kartimaty i czekając na pogotowie starali się pomóc rodzącej. Lekarz i ratownik przyjechali dość szybko z nieodległej podstacji pogotowia. Stwierdzili, że poród już się dawno się zaczął. Wkrótce potem na świat przyszła zdrowa dziewczynka.  

Mamę i jej nowo narodzoną córeczkę przewieziono do szpitala w Poznaniu, żeby upewnić się, czy są zdrowe i nic im nie grozi. Policjanci zaś długo opowiadali o niecodziennej akcji.

Dowiedz się więcej na temat: Policja | wielkopolskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy