Reklama

Michał Koterski świętuje urodziny narzeczonej

Michał Koterski i Marcela Leszczak pokonali kryzys i dziś chętnie chwalą się łączącym ich uczuciem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Koterski i Leszczak poznali się w 2018 roku i, jak zgodnie przyznają, od razu między nimi zaiskrzyło. Niecały rok później na świat przyszedł ich syn Fryderyk.

Na początku u świeżo upieczonych rodziców panowała sielanka. Jednak w pierwszych miesiącach tego roku doszło do poważnego kryzysu, a w konsekwencji nawet rozstania!

Jednak Leszczak i Koterski wrócili do siebie, a teraz podobno myślą o ślubie i powiększeniu rodziny. Ostatnio pani Marcela świętowała urodziny, a jej narzeczony zdecydował się na okolicznościowy wpis na swoim instagramowym profilu.

Reklama

- Dzisiaj moja ukochana królowa Pysia-Misia obchodzi swoje "18" urodziny. Kochanie wszystkiego czego sobie wymarzysz życzą ci twoi mężczyźni Miśhulek i Frylek. Kochamy Cię najmocniej na świecie (pis. oryg.) - napisał zakochany mężczyzna.

Do życzeń przyłączyli się też użytkownicy instagrama, m.in. Magda Steczkowska, która napisała:

- Sto lat piękna! Dużo miłości i spokoju w sercu.

My też życzymy oczywiście wszystkiego, co najlepsze!


#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy