Reklama

Reklama

Mazowieckie: Napadli na bank, poszukuje ich policja

Trwają poszukiwania sprawców napadu na bank w Błoniu (woj. mazowieckie). - Na ten moment do sprawy jeszcze nikt nie został zatrzymany – poinformowała w asp. sztab. Małgorzata Wersocka z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Do napadu doszło w południe w piątek. Policjanci otrzymali zgłoszenie o wtargnięciu dwóch mężczyzn do jednej z placówek bankowych w Błoniu.

- Grożąc przedmiotem przypominającym broń, dokonali kradzieży pieniędzy, po czym oddalili się prawdopodobnie czarnym peugeotem – relacjonowała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego. Mężczyźni mieli maseczki, jeden z nich był szczupły, a drugi krępy.

Podczas napadu nikt nie ucierpiał. Według doniesień medialnych jeden z napastników oddał strzał wewnątrz budynku w sufit. Pytana o to policjantka zastrzegła, że na obecnym etapie nie może udzielić szczegółowych informacji w tym zakresie.

Reklama

Podinsp. Gromek-Oćwieja apelowała do wszystkich osób, które mogły być świadkami bądź też mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia, o kontakt z Komisariatem Policji w Błoniu. Zaznaczyła, że policji zależy również na nagraniach z kamer samochodowych, które mogły zarejestrować moment zdarzenia.


Reklama

Reklama

Reklama