Reklama

Reklama

Lewandowski w Realu i tajemnicze SMS-y przed katastrofą smoleńską. Najchętniej komentowane artykuły

Hiszpańskie media napisały, że Robert Lewandowski jest na celowniku Realu Madryt. Tygodnik "Wprost" opisał historię budowlańca, który tuż przed katastrofą smoleńską otrzymał SMS-a z Niemiec o treści "Twój kraj został właśnie napadnięty. Czas ataku: 10.04.2010". Członek Rady Gospodarczej przy premierze powiedział w Kontrwywiadzie RMF FM, że OFE szkodzą i należy je "przebudować". LPG droższe o 51 groszy, olej napędowy - o 30 groszy. Te informacje wzbudziły w mijającym tygodniu największe zainteresowanie użytkowników INTERIA.PL.

Pan Jan Twardowski, 44-letni mieszkaniec Pruszkowa, 10 kwietnia 2010 roku o godzinie 8.41 otrzymał bardzo tajemniczy SMS. Nieznany nadawca z Niemiec napisał: "Twój kraj został właśnie napadnięty. Czas ataku: 10.04.2010". Wiadomość otrzymał w tym samym momencie, gdy tupolew rozbił się pod Smoleńskiem.

Reklama

11 kwietnia ABW wkroczyła do mieszkania pana Twardowskiego, zażądała wydania telefonu i dokonała oględzin. Co ustaliła ABW? Dowiesz się z tekstu "Dostawał szokujące SMS-y tuż przed katatrofą smoleńską", który w serwisie Fakty otrzymał ponad 2 tys. komentarzy.

"Czytajcie matołki ze zrozumieniem! ABW, wiedziała o SMS-ie tuż po katastrofie i 11 kwietnia 2010 wkroczyła do domu adresata SMS-ów. Te komentarze dosadnie świadczą, która część społeczeństwa jest najłatwiejsza do zmanipulowania. Ta, która nawet prostych tekstów nie potrafi zrozumieć" - napisał użytkownik KRYZYSROMANSU.

Robert Lewandowski w Realu Madryt?

Hiszpańskie media poinformowały, że Robert Lewandowski znajduje się w kręgu zainteresowań Realu Madryt. Jak blisko znajduje się Robert od zostania kolegą z drużyny Cristiano Ronaldo, przeczytasz tutaj.

Polscy internauci mają za złe Lewandowskiemu wiele rzeczy, między innymi, że strzelił z San Marino tylko dwa gole. "Mam pytanie do znawców futbolu: ile wart jest piłkarz, który gra 90 minut na pozycji napastnika przeciwko amatorom z San Marino i nie potrafi zdobyć bramki z akcji; strzela dwa karne: jeden po ręce bramkarza, drugi w środek bramki?" - pyta Tylko_pytam.

"OFE szkodzą. Trzeba je ograniczyć, by szkodziły jak najmniej"

Ponad 1300 komentarzy zgromadził Kontrwywiad RMF FM, w którym gościem był Bogusław Grabowski. Większość oburzonych. "Fakty: dług publiczny Polski to ponad jeden bilion piętnaście miliardów PLN. Zadłużenie zagraniczne to ponad 280 miliardów euro. Rozwalona gospodarka, rozpanoszone chamstwo urzędnicze na każdym szczeblu, gigantyczna emigracja zarobkowa, przemysł w stanie szczątkowym, emeryci i renciści na głodowych zasiłkach. Pytanie: kim jest Tusk i jego postkomunistyczna ferajna złodziei?" - napisał Pytam sie. Jego komentarz zebrał ponad 600 głosów pozytywnych przy zaledwie kilku negatywnych. 

Rozmowę z Grabowskim przeczytasz tutaj.

Szok. LPG droższe o 51 gr, olej napędowy - o 30 gr

Droższe samochody, wyższe podatki na eksploatacje - to czeka nas w latach 2014-17. Co dokladnie zdrożeje i o ile, czytaj tutaj.

Naszym użytkownikom podwyżki się nie spodobały. "A jaka norma unijna określa wysokość pensji?? Bo oni by wszystko normowali do standardów unijnych a pensja dalej rodem z PRL, jak wszystko, to wszystko" - napisał Beny.    
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL