Reklama

Reklama

Laureaci konkursu "Miłosz w Krakowie"

Prezentujemy listę laureatów konkursu "Miłosz w Krakowie", w którym poprosiliśmy was o odpowiedź na pytanie: w jaki sposób wpłynęła na ciebie twórczość Czesława Miłosza?

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Po naradzie w gronie jury zdecydowaliśmy, że nagrody w postaci egzemplarzy książki autorstwa Agnieszki Kosińskiej otrzymają: pan Łukasz z Gniezna, pani Katarzyna z Włodawy i pani Anna z Sosnowca.

Serdecznie gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą na podane przez państwa adresy. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych kolejnych konkursach książkowych. 

"Miłosz w Krakowie" - przeczytaj fragment książki

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy