Reklama

Reklama

Laureaci konkursu "Dzienniki japońskie"

Prezentujemy listę laureatów konkursu "Dzienniki japońskie", w którym poprosiliśmy Was o odpowiedź na pytanie: Czego nauczyła cię najważniejsza podróż w twoim życiu?

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, zwłaszcza za te najbardziej prywatne i intymne odpowiedzi. Po naradach w redakcyjnym gronie wybraliśmy trio zwycięzców. Egzemplarze książek Piotra Milewskiego otrzymują: Pani Anna z Sosnowca, Pani Ewa ze Zgierza i Pan Mirosław z Leska.

Serdecznie gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą na podane przez Państwa adresy. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych kolejnych konkursach książkowych.

Przeczytaj fragment książki "Dzienniki japońskie"

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy