Reklama

Reklama

Kierowca autobusu uprawiał seks podczas pracy. Przyłapała go policja

Kierowca autobusu miejskiego został przyłapany na uprawianiu seksu z pasażerką. ​ Wszystko działo się w miejscu publicznym podczas 20-minutowej przerwy w obowiązkach.

Na filmie widać kierowcę autobusu należącego do komunikacji miejskiej. Mężczyzna robił obchód na zakończenie trasy. W pojeździe siedziała tylko jedna osoba, z którą wysiadł w Marysville.  Kamery nie zarejestrowały tego, co stało się chwilę później. 

"Dwoje dorosłych uprawiających seks"

Reklama

Policjant patrolujący okolicę zauważył wieczorem w krzakach 59 -letniego kierowcę i 52-letnią kobietę.

 - Nie przypominam sobie podobnego przypadku, żeby nasz pracownik został upomniany za uprawianie seksu podczas pracy - podkreśla Martin Munguia, rzecznik zakładu transportu miejskiego.

Policjanci nie potrafili wyjaśnić, czy kobieta była ostatnią pasażerką autobusu. Stwierdzili jedynie, że seks nastąpił za obopólną zgodą.

 - Mogło dojść do aresztowania, ale policja zdecydowała przekazać sprawę zakładom transportu publicznego -  informuje policjant Robb Lamoureaux.

Zakłady  planowały wyciągnąć wobec mężczyzny konsekwencje dyscyplinarne, jednak ten zwolnił się z pracy przed przesłuchaniem. Kierowca pracował w zakładzie od 15 lat.

Dowiedz się więcej na temat: seks | kierowca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje