Reklama

Jessica Simpson w obcisłym kombinezonie

Jessica Simpson debiutowała mniej więcej w tym samym czasie, co Christina Aquilera i Britney Spears. Jej przeboje grały rozgłośnie na całym świecie.

Simpson ma na swoim koncie siedem albumów, ale ostatni z nich wydała w 2008 roku. Podobnie wygląda filmografia gwiazdy: Jessica zagrała w kilku filmach komediowych, ale po raz ostatni pojawiła się na dużym ekranie 11 lat temu.

Piosenkarka ma dziś 39 lat i prowadzi luksusowe życie. Gra w reklamach, ma własną linię kosmetyków i współpracuje z różnymi firmami. Jej instagramowy profil obserwuje aż 5 mln użytkowników!

Simpson dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu: w 2002 roku poślubiła Nicka Lacheya, z którym rozstała się cztery lata później (para miała autorski reality-show). Od 2014 roku jest żoną Ericka Johnsona, z którym doczekała się trójki dzieci.

Reklama

Ostatnio cała rodzina wybrała się na zimowy wypoczynek do jednego z najdroższych kurortów. Mowa oczywiście o Aspen. Fotoreporterzy nie odstępowali celebrytki na krok: fotografowali ją, kiedy robiła zakupy, spacerowała i szalała na stoku.

Zobaczcie zresztą sami, jak Simson prezentowała się w obcisłym, narciarskim wdzianku!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy