Reklama

Reklama

Jak wytrzymać ze współczesną kobietą?

Współczesna kobieta. Kimże jest? Puchem marnym czy też najpiękniejszą różą na świecie? Jak myśli, jak czuje, jak poznaje, jak widzi? Te pytania dręczą każdego mężczyznę, bo nie potrafi On uznać wyższości kobiety i zastanawia się co kryje się pod tym pięknym ciałem..

Co w nas mężczyznach jest takiego, że nie pozwolimy aby to kobieta była góra? Przecież to kobieta: nas kocha ponad wszystko, rodzi nam potomka, zajmuje się maleństwem, daje nam jeść, dba o nasz wygląd, dba o dom, podtrzymuje ogrom płomieni domowego ogniska.. i wiele innych codziennych czynności! Dlaczego my faceci doceniamy to tylko raz w roku? Powinniśmy obsypywać kobiety codziennie bukietem róż i słodkimi całusami, a jak nas na to nie stać to przynajmniej nieustannie im powtarzać: "Kocham Cie".

Reklama

Kobieta jest specyficzną istotą. Tylko Ona: ma niezawodną intuicję, potrafi udawać orgazm, zawsze wyczuje perfumy obcej kobiety, kocha takich drani jak my, etc. Dlaczego to robi - bo wie ze nikt nie potrafi tak odwzajemnić jej uczuć jak my mężczyźni.

Patrząc na moja najukochańszą kobietę pod słońcem - Hankę, dziękuje Bogu, że stworzył współczesną kobietę, bo moje życie bez Niej nie było by nic warte. Po porostu kocham ją ponad wszystko na świecie za to kim i jaką jest..

qba_redhunter

Oceń ten felieton w komentarzu - możesz przyznać mu punkty od 1 - 10. Swoją ocenę krótko uzasadnij. Najlepsze felietony zdobędą nagrody!

Dowiedz się więcej na temat: współczesne kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama